Štúdium v Kanade

Štúdium v Kanade

V tejto časti ti predstavíme výber najpredávanejších škôl v Kanade, kde ti ako našim klientom môžeme poskytnúť špeciálnu cezu za štúdium. Školy, s ktorými spolupracujeme, si veľmi starostlivo vyberáme. Záleží nám na dobrých referenciách od študentov a osobnom prístupe školy. Preto dlhodobo spolupracujeme s niekoľkými poprednými jazykovými školami v Kanade. Štúdium v Kanade sa v súčasnej dobe teší veľkej obľube, avčak celkové percento slovenských študentov je menší ako 3% z celkového poštu. Preto sa nemusíš obávať, že by si sa na hodnách stretol so slovensky hovoriacimi kolegami.

Ako vyzerá kanadský vzdelávací systém? 

vzdelavaci system kanady

Potrebuješ poradiť s výberom štúdia v Kanade?

Ak potrebuješ poradiť s výberom školy, s lokalitou štúdia či máš všeobecné otázky k jednotlivým typom škôl, lokalitám štúdia v Kanade a podobne, neváhaj sa obrátiť priamo na našich špecialistov!

Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.