Skúsenosti klientov

Jaroslav Hlavatý

Zatiaľ prebieha všetko v poriadku :) Zabával som sa, zvykol si na školskú lavicu po rokoch a spoznal časť mesta, hlavne Downtown. Bývam u filipínskej rodiny a je to tu fajn a hlavne celkom blízko školy a downtownu. Otec je šéfkuchár, takže na jedlo sa nemôžem sťažovať. Jediné, čo by som vytkol je krátka a celkom nepohodlná posteľ :-D V škole ma zaradili do levelu 12 a v stredu som už písal prvý test. Celkom ťažký, ale podľa výsledkov by som mal najneskôr o 14 dní postúpiť do 13. levelu. Inak Vancouveru je vážne krásny. Zatiaľ som bol len raz trochu ďalej od centra, včera vo Whytecliff parku. Dnes je krásne, tak sa chystám na pláž. Inak som prešiel kus centra a Stanley park. Sú to úžasné kontrasty. Moderné mesto a vedľa hneď oceán a krásne hory.

Martina Juránková

Zdravím! Cesta prebehla úplne v poriadku, všetko som našla :) V Kanade sa mi veľmi páči! ILAC je skvelý, veľmi ma to baví, aj keď úroveň, čo mám teraz, je celkom obtiažna, ale aspoň mám pocit, že sa posúvam a zlepšujem :) Celkovo som hrozne nadšená, zdá sa mi, že som tu iba týždeň, a pritom je to už mesiac :) Majte sa krásne!

Magdalena Olssonová

Chcela som sa vám poďakovať za úžasnú možnosť byť opäť v Kanade!!! Už druhý týždeň som na škole a je to úžasné!!! Prvý týždeň v Kanade som strávila s mojimi priatľmi vo Vancouveri, prešla som celkom veľkú časť Ontária (nikdy by som nepovedala, že uvidím Hurónske jazero a že navštívim Muskoku). Ešte raz ďakujem!!!

David Bledowski

Cesta bola super, let skvelý, s imigračnými úradníkmi to tiež prebehlo v poriadku. Prvé dojmy sp super - Vancouver je ohromné mesti a sú tu super ľudia. Rodina je dobrý, zatiaľ spolu vychádzame. Práve píšem zo školy. V škole VEC je to paráda, máme dobrého učiteľa, učiť sa je jednoduché a zábavné. Dnes som bol na pracovnom pohovore a dostal som prácu, v pondelok nastupujem! Zatiaľ všetko dobre vychádza a počasie je super.

Kateřina Mírovská

Vancouver je fascinujúci, mali ste pravdu, že su to tu hne'd zamilujem :) Je to krásne, kľudné mesto plné priateľských ľudí, je tu väčšia pohoda oproti Prahe. Veľmi obľúbené sú tu pikniky v parkoch, ktorý je tu hneď niekoľko. Ja som si najviac zamilovala Stanley Park, je to krásne miesto na behanie alebo len na prechádzku a pozorovanie západu slnka - sú tu tri pláže. Ubytovanie som si tu tiež zohnala celkom ľahko takže zatiaľ žiadne problémy, len je tu trochu draho :) V škole sú všetci strašne milí a priateľskí :)

Tomáš Žipaj

Mám sa perfektne. Rodina je super, ľudia sú super, takže všetko bez problémov. Škola je rozhodne prínosná a už po týždni cítim trochu rozdiel. Na zimnú sezónu som pripravený, 2 páry lyží, sezónny skipass, takže som viac menej spokojný :-)

Klára Postlerová

Týmto chcem poďakovať tímu Information Planet za trpezlivosť, ochotu a pomoc počas celého procesu - od počiatočného výberu školy až po záverečný odchod do Calgary. Ich podpora v priebehu zariaďovania bola k nezaplateniu. Ešte raz ďakujeeeem :)

Marek Exner

Nevedel som vôbec nič o Kanade, okrem toho, že tu žijú moji dvaja spolužiaci zo strednej školy. Spojil som sa teda s nimi a dostal som kontakt na agentúru Information Planet, vďaka ktorej som cca za mesiac a pol už stál vo Vancouveri.

Vyplň prosím pole "Meno:"
Vyplň prosím pole "Priezvisko:"
Vyplň prosím pole "Recenzia"
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.