Backpackery a hostely

Backpackery a hostely

V Kanade nájdete približne 80 hostelov patriaich k medzinárodnej organizácii Hostelling International (HI) a mnoho ďalších samostatných minihostelov (sú známe hlavne ako Homes alebo Backpacker's Hostels).

Dívka na telefonu s notebookem

Kedy zvoliť ubytovanie v Backpackeri alebo hosteli?

Je to forma ubytovania vhodná hlavne pre krátkodobé pobyty (do jedného týždňa). S hľadaním ubytovania v hosteli v rámci siete HI Hostel ti môžeme pomôcť.

V hosteli či backpackeri môžeš zostať jeden deň ale aj týždeň. Jedná sa o jednoduchšiu formu ubytovania, kde zdielaš spoločné priestory (kuchyňu, jedáleň, spoločenskú miestnosť a kúpelňu) s ostatnými ubytovanými. Hostely je možné využiť pri  cestovaní po Kanade a v prípade, že v medzičasom hľadáš ďalší typ ubytovania.

Aká je cena ubytovania v hosteli?

Cena tohto ubytovania sa pohybuje od $25 za deň, ceny sa výrazne líšia podľa počtu ubytovaných v jednej miestnosti (spravidla izby pre 2 až 8 osôb), a takisto podľa turistickej sezóny.

Čo je na je na tomto ubytovaní najlepšie?

  • rozsiahla sieť po celej Kanade aj celom svete
  • nie je nutná rezervácia, napriek tomu odporúčame rezervovať si pobyt ešte pred tvojím odchodom, ubytovanie je možno objednať po jednotlivých dňoch
  • rozsiahla ponuka služieb (stravovanie, spoločenské hry, práčovňa,...)
  • príležitosť spoznať ľudí z celého sveta
  • väčšina hostelov resp. backpackerov je v centre mesta alebo v turistických oblastiach

Mladí lidé plánují cestování

Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.