Víza do Kanady

Vyplň si svoju žiadosť o turistické víza v slovenčine.

Prehľad víz do Kanady

Od roku 2013 občania Slovenskej republiky nepotrebujú víza na krátkodobý pobyt v Kanade, musíš však cestovnú registráciu eTa.

Pokiaľ sa chystáš do Kanady za iným účelom, budeš potrebovať viac špecifické vízum - študentské, pracovné alebo Working Holiday.

víza do Kanady

Turistické vízum/eTA

Pre krátkodobý pobyt v Kanade občania Slovenskje republiky nepotrebujú turistické víza. Je potrebné však vyplniť cestovnú registráciu eTA, vďaka ktorej do Kanady môžeš vycestovať.  

Viac o cestovnej refistrácii eTA

Pracovné vízum

Vďaka pracovnému vízu môžeš pracovať v Kanade. Toto vízum je ale pomerne obtiažne získať - vo väčšine prípadov jediná možnosť, ako pracovné povolenie získať, je dostať pracovnú ponuku od kanadského zamestnávateľa. 

Viac o pracovných vízach

Študentské vízum

Študentské víza sú pre tých, ktorí plánujú v Kanade zostať dlhšie ako 6 mesiacov. Tieto víza ti umožnia v Kanade študovať alebo v prípade Study & Work programu aj pracovať.

Viac o študentských vízach

Working Holiday vízum

Working Holiday víza sú najrozšírenejšími typmi víz do Kanady. Tieto víza umožňujú občanom SR po dobu 1 roka Kanadu spoznávať, cestovať, neobmedzene v nej pracovať a až 6 mesiacov študovať.

Viac o Working Holiday vízach

Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.