Práca v Kanade

Práca v Kanade

Pre väčšinu našich klientov je stále hlavným dôvodom vycestovania do Kanady spoznávanie novej kultúry a spoločnosti, cestovanie a zdokonalenie angličtiny. Pobyty v Kanade však prináša aj ďalšie príležitosti! Počas svojho pobytu v Kanade môžeš získať odbornú prax alebo pracovné skúsenosti, ktoré pre teba môžu byť veľmi dôležité v ďalšom profesijnom živote. V neposlednom rade je výhodou aj to, že si môžeš na svoj pobyt a náklady spojené s ním zarobiť.

Ako môžem v Kanade pracovať?

Pre získanie pracovného povolenia je dôležité požiadať o pracovné víza na kanadskom veľvyslanectve vo Viedni. Tí, ktorí chcú v Kanade pracovať, musia mať spravidla ponuku od zamestnávateľa ešte pred požiadaním o povolenie. Tvoju žiadosť preskúma úrad, či nie je možné na danú pozíciu dosadiť kanadského občana.

Jednoduchším spôsobom, ako si vyskúšať prácu v Kanade je program “Zažite Kanadu” alebo v rámci Co-Op a Internship programov.

 

Čo budeš potrebovať pred zariadením práce?  • Potvrdenie o štúdiu (súčasnom či ukončenom)
  • Prehlásenie o vodičských schopnostiach
  • Potvrdenie o zdravotnom poistení
  • Oboznámenie s daňovými povinnosťami
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.