Poplatky za víza do Kanady

Prehľad poplatkov spojených so službami INFORMATION PLANET

Pre tvoju lepšiu orientáciu tu nájdeš prehľadnú tabuľku všetkých poplatkov, ktoré sa za víza do Kanady platia. Radi ti takisto ponúkneme bezplatné poradenstvo a odovzdáme osobné skúsenosti, ktoré so štúdiom, prácou a cestovaním v Kanade máme.

Prehľad poplatkov spojených s konzultáciou víz do Kanady

Typ víza Poplatok kanadskej ambasáde Naše služby Poplatok za balíček služieb Information Planet
eTA 7 CAD  Vyplnenie žiadosti

33 EUR (v cene poplatok ambasáde)

Working Holiday vízum 338 CAD Poradenstvo a asistenčné služby v kancelárii IP Kanada 149 EUR (nezahŕňa poplatok ambasáde)
Študentské vízum 150 CAD Poradenstvo a asistencia, kontrola potrebných dokumentov, komunikácia so školou

Pri kúpe jazykového kurzu či štúdia na našej partnerske škole ZDARMA.Aktuálny prehľad o poplatkoch za víza do Kanady

Information Planet je študentská a nie migračná agentúra. Neposkytuje migračné poradenstvo a nezastupujeme žiadateľa  pri žiadosti o víza. Zároveň negarantujeme udelenie víz, keďže každá žiadosť je individuálna a udelenie víz je plne v právomoci imigračného úradu v Kanade. Ak máte záujem o migračné služby, spolupracujeme s registrovanou migračnou právničkou priamo v Kanade a vieme túto platenú službu sprostredkovať. Pri vyššie uvedených relatívne jednoduchých žiadostiach však migračné poradenstvo nie je väčšinou potrebné. 

Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.