Poistenie

Cestovné poistenie do Kanady

Information Planet spolupracuje s poprednou poisťovňou Allianz. Ponúkame Ti výhodné krátkodobé i dlhodobé cestovné poistenie kdekoľvek do zahraničia. Klienti Information Planet toto poistenie využívajú predovšetkým pre svoje dlhodobé pobyty v Austrálii, Kanade  a na Novom Zélande. Poistenie ti môžeme na počkanie zajednať na našej pobočke v Bratislave či v Prešove alebo aj na ďiaľku v priebehu niekoľkých minút bez potreby podpisu (tzv. poistenie ECO).

Poistenie pri Working Holiday vízach

Jednou z podmienok pre vycestovanie na program Working Holiday je mať zajednané poistenie na celú dobu pobytu v Kanade. Information Planet ti s poisťovňou Allianz pripravili špeciálnu ponuku na špičkové celoročné poistenie - len za 492 EUR!

Pre zajednanie poistenia kontaktujte alebo priamo navštívte jednu našich pobočiek.

Aké poistenie si u nás môžeš objednať?

Allianz
 Zvýhodnené ceny na dlhodobé pobyty do celého sveta
Obľúbené najmä pri dlhodobých cestách do Austrálie, USA, Kanady a na Nový Zéland

Bezlimitové krytie liečebných nákladov vrátane repatriácie do SR.

Niekoľko variant poistenia - základná varianta poistenia zahŕňa aj poistenie bežných športových aktivít
Možnosť pripoistiť batožiny či rizikové športy.
 

Typy poistenia

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí

V rámci komerčného poistenia je zaistená úhrada liečebných nákladov poisťovňou, bez komerčného poistenia (KP) sa klient vystavuje riziku úhrady spoluúčasti, prípadne celého ošetrenia sám. Allianz cestovné poistenie ponúka neobmedzené krytie liečebných nákladov v zahraničí.

Poistenie zodpovednosti za škodu

Poistenie, kroré ťa chráni, pokiaľ spôsobíš škodu na zdraví či majetku. Omyl alebo nehoda sa môžu stať jaždému. Chráňte seba a svoju rodinu poistením, ktoré za teba prevezme záväzok finančného odškodnenia.

Poistenie batožiny

Strata, poškodenie alebo odcudzenie batožiny má pre každého nepríjemné dôsledky. Tie možno zmierniť následným finančným odškodnením. Môžeš sa poistiť aj pre prípad, že dôjde k meškaniu letu alebo meškaniu tvojej batožiny.

Úrazové poistenie

Poisti sa pre prípad, že budeš v dôsledku dlhodobo hospitalizovaný alebo keď úraz zanechá trvalé následky. Neváhaj využiť odškodnenie úrazu aj z cestovného poistenia.

Poistenie doplnkových asistenčných služieb

Doplnkové asistenčné služby napríklad prvá pomoc v zahraničí, zechnickú pomoc v Slovenskej republike, pomoc pri zablkokovaní odcudzených platobných kariet alebo poslanie finančnej hotovosti do zahraničia.

Poistenie stornovacích poplatkov

Poistiť si môžeš celý zájazd, samostatné letenky alebo úhradu za ubytovanie.

Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.