ILAC

International Language Academy of Canada

www.ilac.com

 

ILAC je jazyková škola, ktorá má svoje pobočky v dvoch najkrajších mestách Kanady - v Toronte a vo Vancouveri. Oba kampusy sú moderne vybavené a nachádzajú sa v centre mesta. Škola ponúka veľké množstvo kurzov, vrátane prípravy na univerzitu. ILAC je pyšným držiteľom mnohých ocenení, napríklad ocenenia Top Language School of the Year alebo víťaz LTM Star English Language School North America.

Počet študentov v triede je priemerne 12-15. Študenti sú z viac než 75 krajín sveta. Vyučujúci sú skúsení lektori s certifikátom TESOL a praxou vo výučbe ESL kurzov (angličtina ako druhý jazyk).

Môžete si vybrať zo širokej ponuky kurzov, a to nielen ich zameranie, ale aj počet hodín štúdia, teda intenzitu. ILAC ponúka špeciálny program - Power English Program - 38 hodín angličtiny týždenne. Študenti v tomto programe sa zlepšujú v priemere o 30% rýchlejšie ako ostatní. Online test, ktorý ti pomôže určiť tvoju úroveň nájdeš tu.

 

ILAC ponúka nielen kvalitné kurzy, ale jej filozofia znie: Pre nás nie ste len študenti, staráme sa o celý váš život v Kanade! Škola napríklad rovnako dôkladne vyberá hostiteľské rodiny a ponúka veľké množstvo aktivít pre voľný čas. Zamestnanci Information Planet osobne videli školu ILAC a prešli a pravidelne prechádzajú agentským tréningovým programom školy na medzinárodnom veľtrhu ICEF v Berlíne. 

Čo hovoria študenti

Lukáš

ILAC musím naozaj len chváliť. Učitelia sú vždy veľmi milí a chcú pomôcť a poradiť. Výučba je úplne iná, ako sme zvyknutí z Čiech, pripravujeme sa na testy, občas sa hráme hry a učitelia chcú, aby sa pri hodinách veľa hovorilo. Tým sa práve naučíme najviac.

Škola v číslach

1 200
študentov vo Vancouveri

45 minút
dĺžka lekcií

18
úrovní angličtiny

97 %
študentov odporúča

Zaujímalo by ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.