Hotel Front Desk

Recepčná

Práca v rezorte

Často sú práve skúsenosti a schopnosti recepčnej dôležité pre prvý dojem u hostí. Recepčná poskytuje hosťom mnoho služieb a pracuje vo vstupnej hale alebo v priestoroch recepcie hotelov, motelov, rezortov a iných ubytovacích zariadení. Táto pozícia je náročná, pestrá, ale aj časovo flexibilná a ponúka príležitosť zoznámiť sa s mnohými novými ľuďmi.

Náplň práce

  • Spracovanie príjazdov a odjazdov hostí, vrátane všetkých nevyhnutných platieb
  • Zariaďovanie a koordinácia pri priraďovaní izieb a pred-príjazdov
  • Riešenie sťažností hosťov
  • Odporúčanie rôznych služieb a zvládanie žiadostí o informácie
  • Mať na starosti batožiny a ich uloženie
  • Pomoc pri odbavení a odhlásení skupín a zájazdov
  • Pomoc ostatným oddeleniam podľa potreby
Dostupné destinácie Vancouver Island, Canadian Rockies, Okanagan, Norhern BC
Typy zamestnávateľov Hotely, konferenčné centrá, prevádzkovatelia rezortov
Dátum nástupu
  • Zima: október
  • Leto: máj
Priemerný plat $10,25/hod
Priemerný počet odpracovaných hodín 35 hodín týždenne
Požiadavky (skúsenosti a kvalifikácia)
  • Vynikajúce konverzačné schopnosti
  • Jednoročné skúsenosti v odbore
  • Schopnosť efektívne pracovať s internými a externými zákazníkmi
  • Organizačné schopnosti
  • Schopnosť porozumieť rôznym prízvukom (USA, AUS, UK)
Úroveň angličtiny Pokročilý
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8