Vancouver

Vancouver 

Vancouver je už niekoľko rokov považovaný za jedno z najatraktívnejších miest k životu, aj pre to je turisticky obľúbenou destináciou v Kanade. Mesto sa nachádza hneď pri mori, ale zároveň v blízkosti hôr a vďaka tomu je tak populárny. Vďaka prírodným krásam a takisto vďaka tomu, že je to jedno z najkrajších prístavných miest na svete, Vancouver stále rozkvitá. Je to kozmopolitné mesto s blyštiacimi sa mrakodrapmi, rušným turistickým centrom, ale so stále neutešenou východnou časťou mesta. Mesto sa stalo takisto veľmi aktraktívnym vďaka usporiadaniu Zimných olympijských hier v roku 2010.

Vďaka rozmanitosti Vancouveru je vhodné sem vycestovať v akomkoľvek ročnom období. Whistler, ktorý sa nachádza neďaleko Vancouveru, ponúka možnosť zimných radovánok a prímorské časti, parky a centrum mesta ponúkajú využitie počas celého roka.


 

 

Atraktívne miesta vo Vancouveri

Pri návšteve Vancouveru by si nemal minúť antropologické múzeum a okolie, Gastown, Granville Island, China Town, nábrežie Canada Place, Science World Centre, Stanley park, pláže alebo Capilano Suspension Bridge.Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.