Cashier

Pokladník

Práca v meste

Pokladníci sú zodpovední za poskytnutie príjemného pokladničného zážitku pre nakupujúceho.

Pokladník prevádzkuje pokladňu, počítače, zariadenia pre spracovanie platieb a skenery v obchode, rovnako tak sa stará o rozpis a spočíta celkové nákupy zákazníkov.

Náplň práce

  • Skenovanie alebo zadávanie rôzneho tovaru zakúpeného zákazníkom do počítača, aby spočítal celkové množstvo, ktoré má byť zaplatené
  • Spracovanie platieb zákazníkov v obchode s potravinami
  • Uistenie sa, že čiastka peňazí v pokladni sa rovná počtu predajov uskutočnených za jeden deň
Dostupné destinácie Metro Vancouver Area
Typy zamestnávateľov Obchod s potravinami, supermarkety
Dátum nástupu Počas celého roka
Priemerný plat $10,25/hod
Priemerný počet odpracovaných hodín 25-35 hodín týždenne
Požiadavky (skúsenosti a kvalifikácia)
  • Schopnosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí
  • Základné matematické dovednosti
  • Schopnosť pracovať samostatne s minimálnym dohľadom
Úroveň angličtiny Pokročilá
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8