Zaistenie práce v Kanade

Zaistenie práce v Kanade

Odísť pracovať do zahraničia je významný krok. Pre nikoho to zo začiatku nie je ľahké a formalít, ktoré je potrebné zariadiť je naozaj veľké množstvo. Information Planet ti pomôže s hľadaním práce či už zo Slovenska alebo priamo na mieste. 

AKÉ PRACOVNÉ PROGRAMY MÁŠ NA VÝBER?

Slovenská republika má s Kanadou uzavretú dohodu o uľahčení pracových príležitostí mladým ľuďom. Vďaka Working Holiday vízam môžeš v Kanade po dobu 1 roka neobmedzene pracovať a študovať až po dobu 6 mesiacov. Práve pre uchádzačov o WH sú určené nasledujúce programy.

working holiday kanada

ZÁKLADNÝ PROGRAM 

...určený pre žiadateľov, ktorí síce chcú po príchode do Kanady pomôcť s hľadaním práce, ale chcú si sami vybrať, ktorá ponuka je pre nich zaujímavá.

CITY JOB PROGRAM

...určený pre žiadateľov, ktorí chcú mať prácu zaistenú ešte pred odletom do Kanady a preferujú prácu v kanadských metropolách.

RESORT JOB PROGRAM

...určený pre žiadateľov, ktorí chcú mať prácu takisto garantovanú ešte pred odletom do Kanady a prácu chcú skĺbiť s ich koníčkom v niektorom z kanadských športových rezortov.

hledani prace v novinach

Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich užívaním.