Banquet Server

Čašník banketu

Práca v rezorte

Banketový časník servíruje jedlo a nápoje zákazníkom, organizuje banketové miestnosti, pripravuje stoly. Môže a nemusí spracovávať objednávky - to závisí na menu podávanom pri akcii. Banketoví čašníci môžu pracovať v reštaurácii, hoteloch, banketových priestoroch. Táto pozícia vyžaduje vynikajúci zákaznícky servis a schopnosť pracovať pod tlakom.

Náplň práce

  • Vítať zákazníkov a oboznámiť sa s jedálnym a nápojovým menu
  • Môže byť vyžadovaná prezentácia jedálneho a nápojového menu, spracovanie objednávok, schopnosť odporučiť a odpovedať na otázky týkajúce sa podávaných jedál a nápojov
  • Byť schopný odporučiť vhodné víno k ponúkaným jedlám
  • Servírovať jedlá a nápoje
  • Byť prostredníkom medzi vedúcim a zamestnancami kuchyne/baru
Dostupné destinácie Metro Vancouver Area
Typy zamestnávateľov Hotely, konferenčné centrá
Dátum nástupu Počas celého roka
Priemerný plat $12/hod
Priemerný počet odpracovaných hodín 15-30 hodín týždenne
Požiadavky (skúsenosti a kvalifikácia)
  • Certifikát Serving It Right
  • Vynikajúci zákaznícky servis
  • Dobrá fyzická kondícia
  • Flexibilný rozvrh, schopnosť pracovať počas víkendov a sviatkov
Úroveň angličtiny Pokročilý
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8