Rental Clerk

Práca v požičovni

Práca v meste i v rezorte

Prenajímateľ musí prijímať zákaznícke objednávky, vysvetľovať poistné zmluvy, získavať tovar a prevádzkovať pokladňu. Keď je prenajímaný produkt vrátený, môže byť potrebné jeho doplnenie. Práca vyžaduje vynikajúce schopnosti v oblasti služieb zákazníkom. Prenajímatelia musia počúvať potreby svojich zákazníkov a doporučiť výrobky, ktoré najviac vyhovujú ich potrebám.

Náplň práce

  • Noci a víkendy sú obľúbené časy, kedy si ľudia prenajímajú určité typy vybavenia, a preto je nutné, aby prenajímatelia pracovali v tejto dobe
  • Prenajímateľ trávi väčšinu času na svojich nohách a môže dvíhať alebo nosiť ťažké vybavenie
  • Prenajíma zákazníkom zariadenie a ponúka inštruktážne školenie
  • Zadáva identifikačné informácie, vysvetľuje postupy pri prenájme, papierovanie zakončuje podpisom zákazníka
Dostupné destinácie Metro Vancouver Area, North Shore
Typy zamestnávateľov Obchody s prenájmom lyží, snowboardov, bicyklov
Dátum nástupu
  • Prenájom bicyklov: jún
  • Prenájom lyží a snowboardov: november
Priemerný plat $10,25/hod
Priemerný počet odpracovaných hodín 25-35 hodín týždenne
Požiadavky (skúsenosti a kvalifikácia)
  • Skúsenosti s pokladňou a v oblasti zákazníckeho servisu
  • Počítačové znalosti (MS Office)
  • Znalosť zariadenia / vybavenia bicyklov / lyží / snowboardov
  • Schopnosť pracovať nezávisle s minimálnym dohľadom
Úroveň angličtiny Pokročilá
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8