Server

Čašník

Práca v rezorte

Čašníci spracúvajú objednávky a servírujú jedlá a nápoje, zabezpečujú spokojnosť svojich zákazníkov, spracúvajú platby zákazníkov a ihneď riešia sťažnosti, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Náplň práce

  • Prijímanie a odovzdávanie objednávok
  • Servírovanie jedla a nápojov zákazníkom
  • Kontrolovanie spokojnosti zákazníkov

  • Riešenie sťažností zákazníkov
  • Poskytovanie informácií o jedálnom a nápojovom menu
  • Spracovanie platieb

Dostupné destinácie Metro Vancouver Area
Typy zamestnávateľov Reštaurácie
Dátum nástupu Počas celého roka
Priemerný plat $9,75/hod + sprepitné
Priemerný počet odpracovaných hodín 25-35 hodín týždenne
Požiadavky (skúsenosti a kvalifikácia)
  • Ročná skúsenosť na podobnej pozícii
  • Certifikát Serving It Right
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať s peniazmi
Úroveň angličtiny Stredne pokročilá / pokročilá
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8