Grocery Store Clerk

Predavač v potravinách

Práca v meste

Predavač v potravinách je osoba, ktorá pracuje v supermarkete alebo obchode s potravinami. Táto osoba pracuje s pokladňou a takisto pomáha klientom skontrolovať ich potraviny. Občas dopĺňa produkty v regáloch obchodu.

Náplň práce

  • Skladať nákupy zákazníkom do tašiek
  • Pomáhať zákazníkom pri hľadaní položiek
  • zodpovedať za doplňovanie políc novými produktmi
  • Udržiavať skladovacie priestory a vozíky dobre zásobené, čisté a upratané
  • Pomáhať rýchlo vyčistiť rozliaty tovar alebo iný neporiadok, ktorý sa vyskytne v obchode
Dostupné destinácie Metro Vancouver Area
Typy zamestnávateľov Potraviny, supermarkety
Dátum nástupu Počas celého roka
Priemerný plat $10,25/hod
Priemerný počet odpracovaných hodín 25-35 hodín týždenne
Požiadavky (skúsenosti a kvalifikácia)
  • Fyzicky zdatný (schopný zdvihnúť až 15 kg)
  • Schopnosť pracovať samostatne s minimálnym dozorom
Úroveň angličtiny Stredne pokročilá
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8