Dishwasher

Umývač riadu

Práca v rezorte

Umývač riadu hrá v kuchyni veľmi dôležitú úlohu. Asistuje šéfkuchárovi a ostatným pracovníkom kuchyne. Umývač riadu má na starosti umývať panvice, hrnce, riad a ďalšie pomôcky používané v kuchyni alebo v reštaurácii. Musí zvládať pracovať s umývačkou riadu alebo umývať riad v rukách a udržiavať tak celú kuchyňu čistú.

Náplň práce

  • Prenášanie zariadení z úložných priestorov na pracovnú stanicu
  • Umývanie podláh a stien
  • Poskytnutie pomoci kuchárom
  • Udržiavanie skladu so zásobami jedla
  • Práca s umývačkou riadu
Dostupné destinácie Metro Vancouver Area
Typy zamestnávateľov reštaurácie
Dátum nástupu Počas celého roka
Priemerný plat $10,25/hod
Priemerný počet odpracovaných hodín 30-40 hodín týždenne
Požiadavky (skúsenosti a kvalifikácia)
  • Fyzická zdatnosť
  • Proaktivita
  • Dobrá koordinácia očí a rúk
Požadovaná úroveň angličtiny Začiatočník
Štúdium v Kanade, víza do Kanady, práca v Kanade 4.9/5 8